Zentyal Server

Автор | 01.04.2015

Щоб не забути погратись:

Zentyal (раніше відомий під ім’ям eBox Platform) — серверний дистрибутив Linux, побудований на пакетній базі Ubuntu LTS з довготривалою підтримкою, і орієнтований на створення серверів для обслуговування локальних мереж підприємств середнього та малого бізнесу. Zentyal постачається як у вигляді окремого установного Live-дистрибутиву, так і у вигляді набору пакунків для Ubuntu.

Сирцевий код проекту доступний на умовах ліцензії GNU General Public License, а також (частково) під різними власницькими угодами. Zentyal є власністю і спонсорується іспанською комерційною компанією eBox Technologies SL, яка володіє авторськими правами на кодову базу. Примітно, що розробка дистрибутива ведеться у співпраці з проектом Ubuntu і, починаючи з випуску Ubuntu 12.04, пакунки з компонентами Zentyal постачаються у штатному репозиторії Universe.

Керування всіма аспектами роботи дистрибутива проводиться через веб-інтерфейс, в рамках якого об’єднано близько 40 різних модулів для керування мережею, мережевими сервісами, офісним сервером та компонентами інфраструктури підприємства. Розвиток проекту орієнтовано на створення відкритої альтернативи продуктам для управління мережевою інфраструктурою підприємства від компанії Microsoft, таким як Windows Small Business Server, Windows Server, Microsoft Exchange, Microsoft Forefront.

(c) http://uk.wikipedia.org/wiki/Zentyal

Залишити відповідь